Parama 2024-06-15T18:31:23+00:00

Parama

Mūsų Festivalis yra ne pelno siekiantis renginys ir visos surinktos lėšos yra skiriamos tiktai tam, kad padengti susijusias su organizavimu išlaidas. Daugelis iš jūsų prisideda savo tarnyste Festivaliui – padeda įrengti vietą, papuošia salę, pina nuostabias gėlių girliandas Dievybėms ir Mokytojams, pasirūpina maloniu ir kokybišku ausiai įgarsinimu, organizuoja tiesioginę transliaciją internetu, ruošia nepakartojamai skanų prasadą, užima atvykusius su tėveliais vaikučius, palaiko švarą ir atlieka dar daug daug įvairių darbų, kurie padeda sukurti mums visiems šventę.

Čia jūs taip pat galite prisidėti prie Festivalio paaukodami jam savo nedidelę energijos dalelę, išreikštą pinigais, be kurių ši šventė neįvyktų. Surinktos lėšos padės mums geriau pasitarnauti dvasiniams mokytojams ir visiems vaišnavams. Dalį sumos paprastai padengia Festivalio mokestis, kitą dalį stengiamės surinkti kviesdami aukoti.

Kad festivalis būtų jaukesnis, papuoškime jį  – kviečiame prisidėti prie Dievybių Altorių papuošimo gėlėmis – šiemet vėl juos vėl norime padaryti labai gražius! Tam mes norėtume skirti 500 eur ir jūs galite prisidėti visa suma, arba paaukoti 125 eur vienų kurių nors Dievybių Altoriui – Jų bus šiemet 4.

Taip pat, kaip ir pernai, ne mažiau malonės bus išdalinta tiems, kurie prisidės prie mūsų svečių pagerbimo gėlių girliandomis – dvasinių mokytojų, sanjasių, Šrilos Prabhupados mokinių ir vaišnavų, atsidavusių Šventam Vardui. Tam skirsime 300 eur ir žadame nupinti apie 30 girliandų. Galite prisidėti visa suma, arba kiek leidžia jūsų širdis ir kišenė – paaukoti galite ir vienai girliandai – 10 eur.

Lakšmi galite pervesti:

VšĮ Krišnos festivaliai

Sąskaita LT977300010149495971

Pažymėkite – “už gėles Dievybėms”, arba “už gėles girliandoms”

PAREMTI
RĖMĖJAI

Pakviesk artimą sielą į
Festivalį

Žinome, kad yra atsidavusiųjų, kurie dėl sunkios materialios padėties negali prisijungti prie mūsų. Jiems labai reikalingas mūsų palaikymas, šiluma ir meilė. Paaukok jiems tau priimtiną sumą ir padovanok jiems šventę!
Už bet kokią auką jums bus dėkingi visi vaišnavai, o tie, kuriuos Krišna šiame gyvenime yra apdovanojęs turtais ir dosnumu kviečiame pabūti Mecenatais (auka 1000 eur ir daugiau) ir Pagrindiniais rėmėjais (auka virš 500 eur).
Paremti

Kaip atlikti mokėjimą

Paramą festivaliui galite atlikti pervesdami lėšas tiesiogiai į festivalio sąskaitą arba atlikdami mokėjimą kreditine kortele per PayPal mokėjimų sistemą.

Gavėjo pavadinimas: VŠĮ KRIŠNOS FESTIVALIAI
Gavėjo kodas: 304368084
Gavėjo adresas: Savanorių pr. 37, LT-44255 Kaunas
Gavėjo sąskaita: LT977300010149495971
Gavėjo bankas: „Swedbank“, AB
Mokėjimas per PayPal:

Festivalio rėmėjai

Mecenatai ir Pagrindiniai rėmėjai bus apdovanoti ypatinga Maharadžų malone ir asmeninėmis atminimo dovanėlėmis. Visų aukotojų ir paaukotų sumų sąrašą skelbsime internetinėje svetainėje ir pačio Festivalio metu. Jei padengus Vasaros Vaišnavų Festivalio kaštus liks lėšų, jos bus panaudotos kitam, 2019 metų vasaros festivalio mokesčio sumažinimui.