Registracija 2024-06-18T16:10:40+00:00

Registracija

GYVENIMO SĄLYGOS
REGISTRUOTIS

Gyvenimo sąlygos

Vasaros festivalis vyks nuostabiame gamtos kampelyje – prie Bebrusų ežero, pušyne, poilsiavietės Rūta ir SPA viešbučio Belvilis teritorijose.

Poilsiavietė „Rūta

Poilsiavietė “Rūta” įsikūrusi gražiame pušyne prie Bebrusų ežero, ramioje aplinkoje, erdvioje uždaroje teritorijoje. Festivalio metu galėsite ilsėtis medinuose nameliuose esančiuose tvarkinguose kambariuose. Kiekviename kambaryje – patogios lovos, balta patalynė, kai kuriuose nameliuose yra įrengti dušai ir WC.

Visuose nameliuose yra šaldytuvai, el. virdulys, el. plytelė ir indų komplektas (lėkštės, puodeliai, šaukštai ir šakutės).

Daugelyje namelių yra židiniai ir virtuvėlės.

Kambariai – triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai ir vienuolikos vietų.

Tai pat yra bendra salė, kurioje galima apsistoti su savo miegmaišiu ir kilimėliu. WC ir dušas lauke.

Rūtoje yra atviri teniso kortai, paplūdimys, valčių nuoma ir vandens dviračių nuoma.

Dėmesio – Rūtoje, Belvilyje ir Papartyje galima registruotis tik 7 dienoms (nuo liepos 21 iki 28 d.) ! Kelioms ar vienai dienai galite apsistoti palapinėse.
Pasirinkite šias dienas rinkdamiesi apgyvendinimo dienų skaičių ir nakvynės sąlygas žemiau.

Saugodami vaikus ir alergiškus žmones deja, gyvūnų negalėsime įleisti į Festivalio teritoriją. Augintinius labai prašome palikti namie ir dėkojame už supratingumą.

Nameliai ir kambariai:

Nr. 1 (rezervuota, vietų nebėra)
9-vietis 3-jų atskirų kambarių namelis su bendra virtuvėle, WC ir dušu. Kambariuose po 3 lovas, pirmo aukšto triviečiame kambaryje yra įrengtas židinys.
Galimas pasirinkimas gyventi 2 arba 3 asmenims viename kambaryje.

Nr. 3 (rezervuota, vietų nebėra)
7-vietis 2-jų kambarių namelis su bendra virtuvėle, WC ir dušu. Kambariuose 3 ir 4 lovos, pirmo aukšto trivietis kambarys yra pereinamas, jame yra įrengtas židinys.

Nr. 5
5-vietis namelis su bendra virtuvėle. Kambaryje yra židinys. WC ir dušas lauke, šalia namelio.

Nr. 2 (rezervuota, vietų nebėra)
7-vietis 2-jų atskirų kambarių namelis su bendra virtuvėle, WC ir dušu. Kambariuose 3 ir 4 lovos, pirmo aukšto triviečiame kambaryje yra įrengtas židinys.

Nr. 4
8-vietis namelis. Jame du 4-viečiai kambariai su atskirais įėjimais iš lauko. Kambaryje bendra virtuvėle. Yra didelis balkonas – terasa. WC ir dušas lauke, šalia namelio. Galimas pasirinkimas gyventi ir 2 asmenims viename kambaryje.

Nr. 6
11-vietis 3-jų atskirų kambarių namelis su bendra virtuvėle. Kambariuose po 3-4 lovas, atskiroje svetainėje yra įrengtas židinys. WC ir dušas su karštu vandeniu šalia namelio.

Nr. 7
Bendra salė, kurioje galima apsistoti su savo miegmaišiu ir kilimėliu. WC ir dušas lauke.

Palapinių miestelis

 

Nr. 8
Visus, norinčius pabūti transcendentinėje nuotaikoje ir nuostabioje gamtoje ant Bebrusų ežero kranto, kviečiame atvykti su savo palapinėmis.

Palapinių miestelyje bus įrengti dušai su karštu vandeniu, persirengimo palapinės su veidrodžiais – vyrams ir moterims atskirai, lauko wc.

Galima apsistoti ir vienai ar kelioms dienoms arba visam festivalio laikui.

Registruotis 

Viešbutis „Belvilis“ 4*

“Belvilio” viešbutis – tai modernumo ir gamtos grožio vienas kitą papildanti vienovė, galinti pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą ir komfortabilų poilsį. Įsikūręs pušyne, Labanoro girios pašonėje, su vaizdais į Bebrusų ežerą, atsiveriančiais nuo viešbučio ir gyvenamų namukų terasų.

Kiekviename viešbučio kambaryje yra po 2, 4 ir 5 lovas.

Nameliai ir kambariai:

 

Nr. 10 (rezervuota, vietų nėra)
Keturvietis vieno aukšto namelis su židiniu – puikiai tinka vienai šeimai ar draugams.

Dviejų kambarių namelis, su puikiu miegamuoju, vonios kambariu bei jaukių spalvų svetaine, apstatyti puikiais itališkais “Gervasoni” firmos gamybos baldais iš natūralaus rankomis pinto ratano. Kai kurie nameliai turi virtuvėles, pažymėkite pastabose, jeigu rinksitės jums ji reikalinga. Kaip kuriuose nameliuose yra židiniai.
Dvi vietos miegamajame ir svetainėje pastatomos dvi lovos su patalyne. Namelyje vienas WC su dušu.
DėmesioRegistruojama minimum 3 suaugę ir 1 vaikas (5-17 m.) arba 2 saugę ir 2 vaikai (5-17 m.) !
Svetainėje – pilnavertės pristatomos lovos su storais patogiais čiužiniais. Pažymėkite pastabose, jeigu pasirenkate pristatomas lovas svetainėje.

Nr. 11 (rezervuota Festivalio lektoriams ir vyresniems atsidavusiems)
Šešiavietis dviejų aukštų namelis su židiniu. 

Dviejų aukštų nameliai apipavidalinti puikiais itališkais “Gervasoni” firmos gamybos baldai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikiančiais ypatingos prabangos įspūdį bei paryškinantys apartamentų individualumą. Malonios interjero detalės švelniai dera su minkštais baldų apmušalais. Židinys ir jauki virtuvėlė.
Dvi vietos viename miegamajame, dvi vietos antrame miegamajame, ir svetainėje pastatomos dvi lovos su patalyne. Namelyje vienas WC su dušu.
DėmesioRegistruotis gali minimum 4 suaugę asmenys arba du suaugę ir du vaikai 5-17 m.. Svetainėje – pilnavertės pristatomos lovos su storais patogiais čiužiniais. Pažymėkite pastabose, jeigu pasirenkate pristatomas lovas svetainėje.

Nr. 12 (rezervuota, vietų nėra)
Romantinis namelis.
Romantiškas kotedžas su sūkurine vonia – idealiai tinka didelei šeimai. Pirmame aukšte svetainė, antrame aukšte erdvus miegamasis. Šeimininkai rašo, kad italų kompanijos „Gervasoni“ rankų darbo pastelinių spalvų natūralaus rotango baldai sukuria išskirtinės prabangos pojūtį ir pabrėžia interjero individualumą.

Pažymėkite pastabose, jeigu pasirenkate pristatomas lovas svetainėje (galima iki 4 papildomų lovų).
Dėmesio – minimalus asmenų skaičius registracijai – 2 suaugę ir 2 vaikai.

Nr. 13 (rezervuota Festivalio lektoriams ir vyresniems atsidavusiems)
2-viečiai viešbučio kambariai. 

Puikūs baldai, moderniai įrengti vonios kambariai, komfortabilios lovos, itališki „Gervasoni” firmos gamybos krėslai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikia ypatingos prabangos įspūdi bei paryškina kambarių jaukų individualumą.

Dėmesio – galima registruotis tik minimum 2 asmenims. Kambariuose dvi stacionarios lovos ir pageidaujant gali būti pristatomos lovos, su storais čiužiniais (žr. foto). Galite pažymėti pastabose, jeigu norite pasirinkti pristatomą lovą, kaina papildomam asmeniui bus 20% mažesnė.

Nr. 14 (rezervuota, vietų nėra)
Viešbučio kambariai (4-5 vietų).

Numeris susideda iš dviejų kambarių: miegamojo ir svetainės. Puikūs baldai, moderniai įrengti vonios kambariai, komfortabilios lovos, itališki „Gervasoni” firmos gamybos krėslai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikia ypatingos prabangos įspūdį bei paryškina kambarių jaukų individualumą.

Dėmesio – miegamajame dvi stacionarios lovos ir gali būti pristatomos dvi ar trys lovos, su storais čiužiniais (žr. foto).

Registruotis 

Poilsio namai „Papartis“

Puikus pasirinkimas norintiems komfortiškesnių sąlygų ir ramesnės aplinkos tik 2,2 km atstumu iki Altorinio. Su automobiliu kelionė užtruks 4 min, pėsčiomis – 27 min. Iki Altorinio ir atgal bus organizuojami nemokami pervežimai 2-3 kartus per dieną.

Poilsio namai ir nameliai yra prie pat ežero, ramioje aplinkoje tarp pušų. Visose nameliuose yra WC ir dušas, nameliai ir apartamentai neseniai atnaujinti.

Siūlome jums šiuos apgyvendinimo pasirinkimus:

Nameliai ir kambariai:

 

Nr. 15 (rezervuota, vietų nėra)
2 kambarių liuksas (2 dvivietės lovos) su prieškambariu.

Savininkai šiuos apartamentus vadina Poema. Prie kiekvieno kambario yra atskira masažinio dušo kabina, tualetas. Taip pat juose įrengta džakuzi ir netgi maža atskira sauna. Virtuvė su indais, mikrobangų krosnele bei šaldytuvu.

Didelė veranda su puikia panorama į ežerą.

Nr. 16
2 kambarių apartamentai (2 dvivietės lovos) su svetaine (2 dvivietės ir vienvietė)

Apartamentuose yra trys kambariai, kuriuose viso 6 miegamosios vietos (3 dvivietės lovos ir 1 vienvietė), dušas, tualetas, virtuvė su indais, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas ir televizorius. Didelė veranda su vaizdu į ežerą. Puikiai tinka šeimai su vaikais arba vienai draugų kompanijai.
Minimalus suaugusių žmonių skaičius apgyvendinimui – 4 asmenys (suaugę ar vaikai 5-17 m.).

Papartyje yra dveji tokio tipo apartamentai.

Nr. 17
Dviejų aukštų 1 miegamojo su svetaine nameliai su virtuvėle, WC ir dušu.

Pirmame aukšte svetainė su dvigule lova ir virtuvėle. WC ir dušas. Antrame aukšte – miegamasis su dvigule arba atskiromis lovomis. Tinka 3-5 asmenų šeimai arba draugų kompanijai.

Minimalus suaugusių skaičius apgyvendinimui – 4 asmenys (suaugę ar vaikai 5-17 m.).
Tokių namelių Papartyje yra 8, jų kambarių foto gali skirtis.

Nr. 18 
Vieta vyrams arba moterims atskirai 6 vietų nameliuose su bendru WC ir dušu.

Skirti tik vyrams arba moterims.
Namelyje du atskiri dviviečiai kambariai antrame aukšte ir vienas pereinamas pirmame aukšte.
Name yra virtuvėlė ir  šaldytuvas. Didelė terasa maldai ir meditacijai 🙂

Nr. 19 
4 – viečiai kambariai „Alytnamyje” su bendru WC ir dušu

Prie kambario – jauki veranda. Atskiri įėjimai į kambarius iš koridoriaus.WC ir dušas koridoriuje.
Name yra bendra 8 kambariams didelė svetainė su židiniu ir virtuve su šaldytuvu. Didelė terasa maldai ir meditacijai 🙂

Nr. 20 (rezervuota, vietų nėra)
Dviviečiai kambariai dideliame name („Alytnamyje”) su patogumais.

Prie kambario – jauki veranda. Atskiri įėjimai į kambarius iš koridoriaus. WC ir dušas kambaryje.
Name yra bendra 8 kambariams didelė svetainė su židiniu ir virtuve su šaldytuvu. Didelė terasa maldai ir meditacijai 🙂

Nr. 21 (rezervuota, vietų nėra)
Vieno aukšto ir 1 miegamojo komfortabilus namelis 2 asmenims (arba 3 su vaiku).

Su visais patogumais – masažinio dušo kabina (įrengta miegamajame arba praeinamame kambaryje), tualetas, virtuvėlė su indais, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, virdulys. Dėmesio – namelis skirtas minimaliai 2 suaugusiems. Registruojantis 1 suaugusiam su vaiku, kaina bus kaip už 2 suaugusius.

Nr. 22 (rezervuota, vietų nėra)
Vieno aukšto ir 1 miegamojo namelis su visais patogumais 2 asmenims. Dušo kabina gali būti įrengta miegamajame arba praeinamame kambaryje. Tualetas, virtuvėlė su indais, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas, virdulys.
Dėmesio – namelis skirtas minimaliai 2 suaugusiems. Registruojantis 1 suaugusiam su vaiku, kaina bus kaip už 2 suaugusius.

Nr. 23
Vieno aukšto ir 1 miegamojo romantiški nameliai ant ežero kranto 2 asmenims.

Nameliai su visais patogumais, terasa ir gražiais vaizdais prie pat ežero kranto.

Registruotis 

Kainos ir Registracija

Registracijos patvirtinimui bus reikalingas 50% avansas

DĖMESIO! Su augintiniais šeimininkai apgyvendinimui, deja, nepriima