Registracija 2022-07-13T08:38:27+00:00

Registracija

GYVENIMO SĄLYGOS
REGISTRUOTIS

Gyvenimo sąlygos

Dėmesio!

Brangūs vaišnavai, kviečiame jus registruotis iš anksto – taip galėsite sutaupyti savo pinigėlius, o organizatoriams padėsite geriau planuoti biudžetą.
Primename, kad vietų skaičių dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose ribotas, todėl juose registruojame tik visam festivalio laikui.

Vasaros festivalis vyks nuostabiame gamtos kampelyje – prie Bebrusų ežero, pušyne, poilsiavietės Rūta ir SPA viešbučio Belvilis teritorijose.

Poilsiavietė „Rūta

Poilsiavietė “Rūta” įsikūrusi gražiame pušyne prie Bebrusų ežero, ramioje aplinkoje, erdvioje uždaroje teritorijoje. Festivalio metu galėsite ilsėtis medinuose nameliuose esančiuose tvarkinguose kambariuose. Kiekviename kambaryje – patogios lovos, balta patalynė, kai kuriuose nameliuose yra įrengti dušai ir WC.

Visuose nameliuose yra šaldytuvai, el. virdulys, el. plytelė ir indų komplektas (lėkštės, puodeliai, šaukštai ir šakutės).

Daugelyje namelių yra židiniai ir virtuvėlės.

Kambariai – triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai ir vienuolikos vietų.

Tai pat yra bendra salė, kurioje galima apsistoti su savo miegmaišiu ir kilimėliu. WC ir dušas lauke.

Rūtoje yra atviri teniso kortai, paplūdimys, valčių nuoma ir vandens dviračių nuoma.

Dėmesio –  visai savaitei, kelioms ar vienai dienai kviečiame apsistoti palapinėse, Rūtoje ir Belvilyje vietų jau neturime.
Pasirinkite šias dienas rinkdamiesi apgyvendinimo dienų skaičių ir nakvynės sąlygas žemiau.

Nr. 8
Visus, norinčius pabūti transcendentinėje nuotaikoje ir nuostabioje gamtoje ant Bebrusų ežero kranto, kviečiame atvykti su savo palapinėmis.

Palapinių miestelyje bus įrengti dušai su karštu vandeniu, persirengimo palapinės su veidrodžiais – vyrams ir moterims atskirai, lauko wc.

Galima apsistoti ir vienai ar kelioms dienoms arba visam festivalio laikui.

Registruotis 
Registruotis 

Kaina ir Registracija