Savanorystė 2020-01-02T22:04:57+00:00

Savanorystė

Krišnos festivaliai pašvęsti Aukščiausiajam Dievo Asmeniui, todėl įvairi festivalyje atliekama tarnystė atkuria ryšį su Viešpačiu ir pripildo sąmonę džiaugsmo. Kviečiame prisijungti prie savanorių būrio ir linkime būti laimingiems!

Norėtumėte pasitarnauti? Kreipkitės į Jums patinkančios tarnystės vyr. savanorį:

Festivalio dalyvių registravimas

Organizuoja festivalio dalyvių registraciją: koordinuoja registracijos komandos darbą, registruoja festivalio dalyvius, rūpinasi jų apgyvendinimu festivalio metu, atsako į festivalio dalyvių rūpimus klausimus.

Transporto organizavimas

Tiems festivalio dalyviams, kurie neturi savo transporto priemonės, užsako autobusą, kuris iš Vilniaus festivalio dalyvius pristato iki festivalio vietos ir jam pasibaigus parveža atgal į Vilnių. Visi, kurie vyksta į festivalį savo transporto priemone ir turi laisvos vietos joje bei tie kurie neturi kuo atvykti į festivalį iš anksto kreipkitės į bh. Donatą. Jis koordinuoja visus, kurie gali vieni kitiems padėti atvykti į festivalį ir jam pasibaigus išvykti iš jo.

Virtuvės darbo organizavimas

Organizuoja festivalio virtuvės darbą: paruošia meniu ir paskaičiuoja reikiamas išlaidas, koordinuoja maisto produktų pirkimą, virtuvės  komandos darbą, virtuvės įrangos paruošimą darbui, maisto gaminimą, švaros palaikymą.

Prasado dalinimo organizavimas

Organizuoja prasado dalinimą festivalio dalyviams: koordinuoja prasado dalinimo komandos darbą, salės paruošimą, dalinimo įrankių ir indų paruošimą, švaros palaikymą.

Vaikų programos vadovas

Festivalio metu rūpinasi vaikų užimtumo programomis. Apie jas plačiau galite paskaityti „Programa vaikams“ skiltyje. Festivalio metu pabendrauti su vaikais kviečiame visus, kuriems rūpi mūsų nuostabūs mažieji.

Festivalio salės dekoravimas

Prema Nalini devi dasi

+370 684 42178
grazusnamai@gmail.com

Organizuoja festivalio salės dekoravimą: koordinuoja festivalio salės dekoratorių komandą, rūpinasi dekoravimo priemonėmis, paruošia ir dekoruoja salę, sceną festivalio Dievybėms bei sceną lekcijų ir kirtanų vedimui. Po festivalio dekoratorių komanda pasirūpina salės ir dekoravimo medžiagų sutvarkymu.

Dievybių garbinimo departamentas

Ananda Gaurangi devi dasi

+370 662 90468
padayatra@festivals.lt

Koordinuoja Dievybių, kurios atvyksta į festivalį, garbinimą. Kartu su savo komandos merginomis rūpinasi gėlių pristatymu, girliandų pynimu, puokščių darymu ir kitais, Dievybių garbinimui reikalingais, dalykais.

Svečių priėmimas

Rūpinasi festivalio svečių priėmimu: organizuoja transportą svečių atvykimui į/iš festivalio vietos, festivalio vietoje juos pasitinka ir išlydi, pasirūpina svečių apgyvendinimu ir visais jų poreikiais viso festivalio metu.

Festivalio svečių rūbų skalbimas

Sulakšmana devi dasi

+370 652 33582
bagita108@gmail.com

Į festivalį kviečiame svečius, kurie atvyksta iš įvairių pasaulio vietų. Ši savanorių komanda atlieka svarbią tarnystę mūsų svečiams. Ji rūpinasi festivalio svečių rūbų skalbimu, džiovinimu ir lyginimu. Prisijunkite prie nuostabios tarnystės vaišnavams!

Festivalio įgarsinimas, apšvietimas, transliacija

Gaura Krišna das

+370 685 83662
gkd@gauranga.lt

Koordinuoja savanorių komandą, kuri rūpinasi festivalio lekcijų ir kirtanų įgarsinimu, salės apšvietimu, transliacijomis internetu, festivalio įrašų išsaugojimu ir šių darbų atlikimui reikalingos įrangos transportavimu ir paruošimu.

Vertimų organizavimas

Anuradha Priya devi dasi

+370 645 36451
aiste.borjas@gmail.com

Organizuoja ir koordinuoja savanorių komandą, kuri rūpinasi festivalio paskaitų vertimu į lietuvių, rusų ir anglų kalbas.

Festivalio viešinimas

Rūpinasi žiemos festivalio viešinimu internetinėje erdvėje.

Festivalio fotografė

Fiksuoja gražiausias festivalio akimirkas ir talpina jas festivalio nuotraukų galerijoje bei facebook paskyroje.

IT palaikymas

Rūpinasi www.festivals.lt svetainės priežiūra ir informacijos atnaujinimu.