Parama 2019-04-22T18:14:32+00:00

Parama

Prisidėkite prie vieno svarbiausių pamokslavimo festivalių Lietuvoje! Padajatra yra ne pelno siekiantis renginys ir visos surinktos lėšos yra skiriamos tik tam, kad padengti festivalio organizavimo išlaidas. Bet kokios likusios lėšos panaudojamos sekančių metų festivalio organizavimui. Padajatroje kasmet keliauja apie 50 atsidavusių, jų bilietai padengia tik nakvynės ir prasado išlaidas. Tokiu būdu festivalio mokestis padengia tik dalį išlaidų, visos kitos išlaidos padengiamos iš paaukojimų. Nuolankiai prašome jūsų padėti padengti likusias festivalio išlaidas. Surinktos lėšos padės mums geriau pasitarnauti Dievybėms, dvasiniams mokytojams ir visiems vaišnavams.

Dauguma atsidavusiųjų remia festivalį savo tarnyste: padeda ruoštis festivaliui, puošia Dievybes ir vežimą, veria girliandas Dievybėms ir dvasiniams mokytojams, platina knygas ir prasadą, šoka, padeda virtuvėje, palaiko švarą ir atlieka daugybę kitų tarnysčių, be kitų festivalis neįvyktų. Kita dalis atsidavusiųjų renkasi dar vieną tarnystės tipą – prisidėti prie festivalio organizavimo savo paaukojimais. Šie paaukojimai padengia autobuso nuomos, gėlių, svečių atvykimo ir apgyvendinimo, svečių maitinimo, Dievybių bhogos, Dievybių ir vežimo transportavimo, saldumynų dalinimui bei kitas organizacines išlaidas.

PAREMTI
RĖMĖJAI

Planuojamų išlaidų sąrašas, kurioms padengti renkame aukas

Paremti
Autobuso nuoma 1500.00 €
Vežimo ir Dievybių transportavimas  500.00 €
Dievybių bhoga  150.00 €
Gėlės  300.00 €
Svečių atvykimo bilietai  300.00 €
Svečių nakvynė 300.00 €
Svečių prasadas  150.00 €
Saldumynai dalinimui  600.00 €
Kitos išlaidos 300.00 €

Paremkite kito atsidavusiojo dalyvavimą!

Kiekvienais metais atsiranda atsidavusiųjų, kurie norėtų dalyvauti Padajatroje, tačiau neturi finansinės galimybės, taip pat visada yra tokių atsidavusiųjų, kurie patys negali dalyvauti, tačiau turi galimybę apmokėti kito dalyvavimą Padajatroje. Apmokėdami kito bhakto dalyvavimą Padajatroje, jūs ir patys sudalyvausite šioje pamokslavimo programoje.

Bet kokia Jūsų auka yra reikšminga. Galima apmokėti pilną dalyvavimo kainą, galima dalį sumos. Tokiu būdu surinktos aukos suteiks galimybę didesniam skaičiui atsidavusiųjų dalyvauti Padajatroje, nes daliai atsidavusiųjų bus galima važiuoti nemokamai arba už mažesnę kainą.

Paremti

Kaip atlikti mokėjimą

Paramą Padajatrai galite atlikti pervesdami lėšas tiesiogiai į Padajatros sąskaitą

Gavėjo pavadinimas VŠĮ KRIŠNOS FESTIVALIAI
Gavėjo kodas 304368084
Gavėjo adresas Savanorių pr. 37, LT-44255 Kaunas
Gavėjo sąskaita LT80 7300 0101 5208 2685
Gavėjo bankas „Swedbank“, AB
Mokėjimo paskirtis Parama Padajatros festivaliui