Registracija 2020-04-09T09:23:16+00:00

Registracija į Vasaros festivalį

Registracija prasideda nuo vasario 10 d.
GYVENIMO SĄLYGOS
REGISTRUOTIS

Gyvenimo sąlygos

Video apie Festivalio vietą Palangos kempingo Compensa teritorijoje
Vasaros festivalis vyks nuostabioje pušyno apsuptoje Pajūrio regioninio parko Palangos kempingo Compensa (PKC) teritorijoje, Baltijos jūros pakrantėje. Išskirtinis Palangos kempingas yra ne tik unikalioje vietoje, bet ir įdomus savo architektūra. Statant jį, siekta išlaikyti Mažosios Lietuvos regionui būdingos dvaro sodybos stilių, todėl kempingo pastatai pasižymi tradicine XX amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais.
Jame galima apsigyventi palapinėse, poilsio nameliuose, hostelyje ar viešbutyje. Taip pat galite atvykti su savo kemperiu – tam yra paruošta visa infrastruktūra (elektra ir vanduo prisijungimui).
Visuose apgyvendinimo pasirinkimuose viešbutyje, nameliuose, hostelyje ir traukinio kupe yra patalynė ir rankšluoščiai. Į Festivalio kainą be programos taip pat įeina pusryčiai, pietūs ir lengva vakarienė.

Palangos kempingas Compensa (PKC)

Nameliai ir kambariai:

2 – 3 vietų kambarys namelyje PKC

Namelyje yra du kambariai su atskirais įėjimais. Kambariuose yra dvi vietos lovose, plius viena galima ant žemės, arba su pristatoma lova. Namelyje yra bendra mini virtuvėlė, šaldytuvas, WC, dušas, plaukų džiovintuvas. Dėmesio – dvivietis kambarys namelyje gyvenant dviems kainuoja po 290 eur asmeniui, o registruojantis trims (šeimai ar draugams), dvi vietos lovose kainuoja po 260 eur asmeniui, ir vieta ant žemės 140 eur (80 vaikui).

Vieta kemperiui PKC

Į Festivalį galite atvykti ir su savo kemperiu – tam yra įrengta visa reikiama infrastruktūra, prisijungimai prie elektros ir vandens.

Vieta Hostelyje PKC

Hostelis sudalintas į atskirus keturviečius „kupe“ su dviaukštėmis lovomis. WC ir dušas bendras, atskirai vyrams ir moterims.

Vieta 4 vietų traukinio vagono kupe PKC

Tai autentiškas traukinio vagonas, pritaikytas hosteliui. WC, dušas – atskirame pastate už 20 metrų.

Viešbutis „Vyturys“ Palangoje

 

Viešbutis „Vyturys“ Palangoje.

Viešbutis „Poilsio namai Vyturys“ yra netoli Palangos botanikos parko, apie 4 km nuo Festivalio vietos Palangos kempinge Compensa (PKC). Kambariuose yra visi patogumai, WC ir dušas. Nuo Vyturio iki Festivalio vietos reguliariai kursuos nemokamas autobusiukas.

Palapinių miestelis PKC

 

Visus, norinčius pabūti transcendentinėje nuotaikoje ir nuostabioje gamtoje ant prie Baltijos jūros kranto, kviečiame atvykti su savo palapinėmis.

Palapinių miestelyje įrengti dušai su karštu vandeniu, persirengimo palapinės su veidrodžiais – vyrams ir moterims atskirai, WC.

Galima apsistoti ir vienai ar kelioms dienoms arba visam festivalio laikui.

Registruotis 

Kaina ir Registracija

Detalius nakvynės sąlygų aprašymus galite perskaityti aukščiau pateiktuose tekstuose su nuotraukomis.

Šios kainos galios atlikus registraciją ir pervedus rezervacijos mokestį iki balandžio 30 d.

Nuo gegužės 1 d. festivalio kainos bus aukštesnės.