Registracija 2019-04-18T12:07:34+00:00

Registracija į Vasaros festivalį

GYVENIMO SĄLYGOS
REGISTRUOTIS

Gyvenimo sąlygos

Poilsio centras „Dubingiai“

Vasaros festivalis vyks, ypač gražioje vietoje – seminarų ir poilsio centre „Dubingiai“

Poilsio centras įsikūręs nuostabiame gamtos kampelyje, pušyne prie Asvejos (Dubingių) ežero, ramioje aplinkoje, erdvioje uždaroje teritorijoje.

Festivalio metu galėsite ilsėtis jaukiai įrengtuose kambariuose. Kiekviename kambaryje – patogios lovos, balta patalynė, dušas, WC. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, triviečiai arba keturviečiai.

Festivalio teritorijoje veiks krepšinio, tinklinio aikštelės, paplūdimys, valčių nuoma.

Registruotis 

Poilsio namai „Giraitė“

Poilsio namai „Giraitė“ yra visai šalia Festivalio vietos ir seminarų ir poilsio centro „Dubingiai“. „Giraitės“ teritorija ribojasi su „Dubingių“, todėl apsistoję čia būsite praktiškai toje pačioje Festivalio erdvėje.

Kambariai dviviečiai, triviečiai arba keturviečiai (dviejų kambarių su virtuvėle) – švarūs ir komfortiški, su balta patalyne, kiekviename yra įrengtas dušas ir WC. Beveik visų kambarių langai išeina tiesiai į pušyną.

Kadangi pastatas stovi atokiau nuo Festivalio vietos, jame ramybė ir tyla garantuota.

Registruotis 

Kaina ir Registracija

Brangūs vaišnavai, kviečiame jus registruotis iš anksto – taip galėsite sutaupyti savo pinigėlius, o organizatoriams padėsite geriau planuoti biudžetą.

Visiems, užsiregistravusiems iki liepos 15 d. galios žemiau esančios kainos. Vėliau jos bus 20 – 40 eur/asmeniui didesnės.

Primename, kad vietų skaičių dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose ribotas, todėl juose registruojame tik visam festivalio laikui.

Palapinių miestelis

Kviečiame visus, norinčius pabūti transcendentinėje nuotaikoje ir nuostabioje gamtoje, atvykti su savo palapinėmis – galima apsistoti ir vienai dienai ir visam festivalio laikui (palapinių miestelyje bus dušai su karštu vandeniu, persirengimo palapinės su veidrodžiais vyrams ir moterims).