Registracija 2021-06-01T10:27:24+00:00

Registracija į Vasaros festivalį jau vyksta

GYVENIMO SĄLYGOS
REGISTRUOTIS

Gyvenimo sąlygos

Vasaros festivalis vyks nuostabiame gamtos kampelyje – prie Bebrusų ežero, pušyne, poilsiavietės Rūta ir SPA viešbučio Belvilis teritorijose.

Poilsiavietė „Rūta

Poilsiavietė “Rūta” įsikūrusi gražiame pušyne prie Bebrusų ežero, ramioje aplinkoje, erdvioje uždaroje teritorijoje. Festivalio metu galėsite ilsėtis medinuose nameliuose esančiuose tvarkinguose kambariuose. Kiekviename kambaryje – patogios lovos, balta patalynė, kai kuriuose nameliuose yra įrengti dušai ir WC.

Visuose nameliuose yra šaldytuvai, el. virdulys, el. plytelė ir indų komplektas (lėkštės, puodeliai, šaukštai ir šakutės).

Daugelyje namelių yra židiniai ir virtuvėlės.

Kambariai – triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai ir vienuolikos vietų.

Tai pat yra bendra salė, kurioje galima apsistoti su savo miegmaišiu ir kilimėliu. WC ir dušas lauke.

Rūtoje yra atviri teniso kortai, paplūdimys, valčių nuoma ir vandens dviračių nuoma.

Dėmesio – Rūtoje galima registruotis tik 7 dienoms (nuo rugpjūčio 1 iki 8 d.) ! Kelioms ar vienai dienai galite apsistoti palapinėse.
Pasirinkite šias dienas rinkdamiesi apgyvendinimo dienų skaičių ir nakvynės sąlygas žemiau.

Nameliai ir kambariai:

Nr. 1
9-vietis 3-jų atskirų kambarių namelis su bendra virtuvėle, WC ir dušu. Kambariuose po 3 lovas, pirmo aukšto triviečiame kambaryje yra įrengtas židinys.

Nr. 3
7-vietis 2-jų kambarių namelis su bendra virtuvėle, WC ir dušu. Kambariuose 3 ir 4 lovos, pirmo aukšto trivietis kambarys yra pereinamas, jame yra įrengtas židinys.

Nr. 5
5-vietis namelis su bendra virtuvėle. Kambaryje yra židinys. WC ir dušas lauke, šalia namelio.

Nr. 2
7-vietis 2-jų atskirų kambarių namelis su bendra virtuvėle, WC ir dušu. Kambariuose 3 ir 4 lovos, pirmo aukšto triviečiame kambaryje yra įrengtas židinys.

Nr. 4
8-vietis namelis. Jame du 4-viečiai kambariai su atskirais įėjimais iš lauko. Kambaryje bendra virtuvėle. Yra didelis balkonas – terasa. WC ir dušas lauke, šalia namelio.

Nr. 6
11-vietis 3-jų atskirų kambarių namelis su bendra virtuvėle. Kambariuose po 3-4 lovas, atskiroje svetainėje yra įrengtas židinys. WC ir dušas su karštu vandeniu šalia namelio.

Nr. 7
Bendra salė, kurioje galima apsistoti su savo miegmaišiu ir kilimėliu. WC ir dušas lauke.

Palapinių miestelis

 

Nr. 8
Visus, norinčius pabūti transcendentinėje nuotaikoje ir nuostabioje gamtoje ant Bebrusų ežero kranto, kviečiame atvykti su savo palapinėmis.

Palapinių miestelyje bus įrengti dušai su karštu vandeniu, persirengimo palapinės su veidrodžiais – vyrams ir moterims atskirai, lauko wc.

Galima apsistoti ir vienai ar kelioms dienoms arba visam festivalio laikui.

Registruotis 

SPA viešbutis „Belvilis“ 4*

“Belvilio” viešbutis – tai modernumo ir gamtos grožio vienas kitą papildanti vienovė, galinti pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą ir komfortabilų poilsį. Įsikūręs pušyne, Labanoro girios pašonėje, su vaizdais į Bebrusų ežerą, atsiveriančiais nuo viešbučio ir gyvenamų namukų terasų.

Kiekviename viešbučio kambaryje yra po 2, 4 ir 5 lovas.

Viešbutyje yra pirčių ir baseino kompleksas. Apsistojus „Belvilyje“ galėsite jame apsilankyt 2 kartus.

Dėmesio – Belvilyje galima registruotis tik 6 dienoms (nuo rugpjūčio 1 iki 7 d.) !
Pasirinkite šias dienas rinkdamiesi apgyvendinimo dienų skaičių ir nakvynės sąlygas žemiau.

Nameliai ir kambariai:

 

Nr. 10
Keturvietis vieno aukšto namelis su židiniu – puikiai tinka vienai šeimai.

Dviejų kambarių namelis, su puikiu miegamuoju, vonios kambariu bei jaukių spalvų svetaine, apstatyti puikiais itališkais “Gervasoni” firmos gamybos baldais iš natūralaus rankomis pinto ratano. Kai kurie nameliai turi virtuvėles, pažymėkite pastabose, jeigu rinksitės jums ji reikalinga. Kaip kuriuose nameliuose yra židiniai.
Dvi vietos miegamajame ir svetainėje pastatomos dvi lovos su patalyne. Namelyje vienas WC su dušu.
Dėmesio – svetainėje – pilnavertės pristatomos lovos su storais patogiais čiužiniais. Pažymėjus pastabose, kad pasirenkate pristatomą lovą, kaina bus skaičiuojama 20% mažesnė (negalioja vaikams).

Nr. 13
2-viečiai viešbučio kambariai

Puikūs baldai, moderniai įrengti vonios kambariai, komfortabilios lovos, itališki “Gervasoni” firmos gamybos krėslai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikia ypatingos prabangos įspūdį bei paryškina kambarių jaukų individualumą.
Dėmesio – kambariuose dvi stacionarios lovos ir pageidaujant gali būti pristatomos lovos, su storais čiužiniais (žr. foto). Galite pažymėti pastabose, jeigu norite pasirinti pristatomą lovą, kaina papildomai bus 240 eur/asmeniui.

Nr. 11
Šešiavietis dviejų aukštų namelis su židiniu.

Dviejų aukštų nameliai apipavidalinti puikiais itališkais “Gervasoni” firmos gamybos baldai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikiančiais ypatingos prabangos įspūdį bei paryškinantys apartamentų individualumą. Malonios interjero detalės švelniai dera su minkštais baldų apmušalais. Židinys ir jauki virtuvėlė.
Dvi vietos viename miegamajame, dvi vietos antrame miegamajame, ir svetainėje pastatomos dvi lovos su patalyne. Namelyje vienas WC su dušu.
Dėmesio – svetainėje – pilnavertės pristatomos lovos su storais patogiais čiužiniais. Pažymėjus pastabose, kad pasirenkate pristatomą lovą, kaina bus skaičiuojama 20% mažesnė (negalioja vaikams).

Nr. 14
Viešbučio kambariai (4-5 vietų).

Numeris susideda iš dviejų kambarių: miegamojo ir svetainės.
Puikūs baldai, moderniai įrengti vonios kambariai, komfortabilios lovos, itališki “Gervasoni” firmos gamybos krėslai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikia ypatingos prabangos įspūdį bei paryškina kambarių jaukų individualumą.
Dėmesio – kambariuose dvi stacionarios lovos ir dvi ar trys pilnavertės pristatomos lovos, su storais čiužiniais (žr. foto). Pažymėjus pastabose, kad pasirenkate pristatomą lovą, kaina bus skaičiuojama 20% mažesnė (negalioja vaikams).

Registruotis 

Kaina ir Registracija