Vasaros festivalis 2020-06-07T09:40:46+00:00

Vaišnavų Vasaros Festivalis 2020

Festivalis atšauktas
(daugiau informacijos žemiau)

Festivalio pradžia

Rugpjūčio 2

(sekmadienis)
Festivalio pabaiga

Rugpjūčio 9

(sekmadienis)
FESTIVALIO SVEČIAI
PROGRAMA
REGISTRACIJA

Įspūdžiai iš 2017 metų Festivalio

Padaryk šventę savo sielai – prisijunk prie nuostabaus ir nuotaikingo festivalio!

Baltijos Vaišnavų vasaros festivalis ir Kirtan Mela 2020 jau 20 metų kviečia visus iš arti pažinti Vaišnavų kultūrą – seniausią vedų tradiciją.

A.C. Bhaktivedhanta Svamio tiesioginių mokinių paskaitos, paskaitos pirmą kartą atvykusiems, vegetariškas maistas, užburiantys kirtanai (muzikinė meditacija), šviesūs žmonės, egzotiniai rūbai, gamta, rytinė meditacija (nuo 5:00 ryto!) ir daug kitų dvasinių pramogų!

Kviečiame dalyvauti tiek rimtus bhaktijogus, tiek smalsius ir norinčius pažinti šią nuostabią kultūrą!

Daugiau įspūdžių iš praeitų festivalių

Svečiai

PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, dvasinis mokytojas, sanjasis, knygų apie Šventosios dhamos parikramas autorius, Vasaros ir Žiemos Festivalių, Padajatros dvasinis lyderis.
 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, ilgą laiką jis buvo Prabhupados asmeninis sekretorius ir lydėjo Šrilą Prabhupadą daugelyje kelionių.Dabar jis yra vienas nuostabiausių lektorių apie Šrilos Prabhupados lilas.
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, jo fotografas, filmų kūrėjas. Jis yra naujo garsaus filmo „Hare Krišna! Mantra, judėjimas ir svamis, kuris visa tai pradėjo“ režisierius ir prodiuseris. Taip pat jis nuostabus melodingų ir gilių kirtanų atlikėjas.
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, sanjasis, dvasinis mokytojas, nuostabus lektorius, daugelio vaikų programų autorius. Dabar gyvena ir pamokslauja Lietuvoje.
 
PATVIRTINTA
Sanjasis, Švento Vardo vienuolyno Lietuvoje įkūrėjas ir dvasinis lyderis, harinamų Europoje organizatorius, žymus savo mistiniu pamokslavimu.
 
LAUKIAMA PATVIRTINIMO
Vaišnavas turintis daugiametės dvasinės praktikos patirtį, muzikantas ir nuostabus kirtanija. Lektorius ir mentorius.
LAUKIAMA PATVIRTINIMO
Šri Šrimad Gour Govinda Swami Maharadžo mokinys, jis daugiau nei 20 metų praleido Jaganat Puri mieste, kuriame studijuoja Šri Čaitanja Malaprabhu ir jo palydovų lilas. Mokslininkas, Vedų žinovas ir ekspertas, žinomas nuostabiais pasakojimais apie Krišną ir jo žaismes, giliais kirtanais ir bhadžanais.
 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinė, mokslininkė, rašytoja, Bhaktivedanta koledžo Radhadeše dėstytoja, edukacinių programų vaikams ir studentams kūrėja, vaišnavų ir Vedų kultūros tyrinėtoja.
Back to Godhead žurnalo redaktoriaus pavaduotoja, GBC Patariamosios Šastrų Tarybos narė.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, Psichologija 3000 programos įkūrėjas, žymus lektorius, daugelio knygų autorius ir psichologas.
PATVIRTINTA
Muzikantas, ekstatinių kirtanų atlikėjas.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, muzikantas, garsėjantis savo giliais ir nuostabiais kirtanais, entuziastingai pasiruošęs giedoti Šventą Vardą dieną ir naktį.
PATVIRTINTA
Vienuolė, turinti jau daugiau nei tris dešimmečius dvasinės praktikos patirties, rašytoja, pamokslautoja ir Vaišnavų kultūros propaguotoja. Bhakti Sangam festivalių įkvėpėja, Švento Vardo retritų organizatorė. Dvasinės Kultūros Instituto Majapūre (Indija) įkūrėja.

Kokia buvo Festivalio programa 2019

Kaip pasikviesti Krišną pas save į namus?

Dėmesio

Registruotis į Vasaros festivalį