Vasaros festivalis 2021-06-09T10:14:45+00:00

Vaišnavų Vasaros Festivalis 2021

Festivalio pradžia

Rugpjūčio 1

(sekmadienis)
Festivalio pabaiga

Rugpjūčio 8

(sekmadienis)
FESTIVALIO SVEČIAI
PROGRAMA
REGISTRACIJA

Vaišnavų festivalis įvyks!

Hare Krišna, brangūs vaišnavai!

Galutinai patvirtiname, kad šiais metais rugpjūčio 1-8 d. Molėtuose planuojame surengti Vasaros Vaišnavų Festivalį 2021. Festivalis vyktų kaip ir 2019 m. – poilsio namų Belvilio ir Rūtos teritorijose.

Informacija dėl COVID-19: pagal prognozuojamą festivalio mastą ir šiuo metu renginiams taikomus valstybės apribojimus, festivalyje visi norintys galės dalyvauti be apribojimų, t.y nebus reikalingas galimybių pasas (nepasiskiepiję, neturintys testo, neprasirgę COVID-19).

Suprasdami, kaip visiems dabar yra reikalingas bendravimas ir vaišnava sanga, Festivalio organizatorių komanda labai tikisi jūsų supratingumo ir palaikymo, nes tik visi kartu bendroje tarnystės nuotaikoje mes galime surengti Festivalį ir užtikrinant dalyvių saugumą. Labai tikimės, kad mums tai pavyks ir mes susitiksime nuostabioje vaišnava sangoje:)

Jeigu turite klausimų, rašykite vaishnava.summerfestival@gmail.com

Komandos vardu,
Jūsų tarnas,
Nritya Gopal das
Vasaros Festivalio organizatorius

Padaryk šventę sielai – prisijunk prie nuostabaus ir nuotaikingo festivalio!

Baltijos Vaišnavų vasaros festivalis kviečia visus iš arti pažinti Vaišnavų kultūrą – seniausią vedų tradiciją.

A.C. Bhaktivedhanta Svamio tiesioginių mokinių paskaitos, paskaitos pirmą kartą atvykusiems, vegetariškas maistas, užburiantys kirtanai (muzikinė meditacija), šviesūs žmonės, egzotiniai rūbai, gamta, rytinė meditacija (nuo 5:00 ryto!) ir daug kitų dvasinių pramogų!

Kviečiame dalyvauti tiek rimtus bhaktijogus, tiek smalsius ir norinčius pažinti šią nuostabią kultūrą!

Svečiai

PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, sanjasis, dvasinis mokytojas, nuostabus lektorius, daugelio vaikų programų autorius. Dabar gyvena ir pamokslauja Lietuvoje.
 
Laukiame patvirtinimo
Sanjasis, Švento Vardo vienuolyno Lietuvoje įkūrėjas ir dvasinis lyderis, harinamų Europoje organizatorius, žymus savo mistiniu pamokslavimu.
 
Laukiame patvirtinimo
Jo malonė Mahatma Das tarnauja ISKCON nuo 1969 metų. Jis gavo pirmąją ir antrąją iniciaciją iš Srila Prabhupados Los Angele 1970.
Mahatma das yra daugelio pamokslavimo veiklų pionierius. Taip pat jis jau devyniolikos metų tapo šventyklos Vankuveryje prezidentu, bei prezidentavo šventyklose Johannesburg, Pietų Afrikoje, bei Mauricijo saloje, Afrikoje. Mahatma Das yra inicijuojantis mokytojas ISKCON’e. Jis gerai žinomas dėl savo muzikos, workshops apie japą, atleidimą, nuolankumą, seksualinį tyrumą bei įžadus. Jis yra edukacinės programos Devotee Support bendras įkūrėjas bei naujoviškos programos Sattva įkūrėjas skirtos suartinti žmones naujus bhakti kelyje su Krišna.
 
PATVIRTINTA
Vienuolė, turinti jau daugiau nei tris dešimmečius dvasinės praktikos patirties, rašytoja, pamokslautoja ir Vaišnavų kultūros propaguotoja. Bhakti Sangam festivalių įkvėpėja, Švento Vardo retritų organizatorė. Dvasinės Kultūros Instituto Majapūre (Indija) įkūrėja.
Laukiame patvirtinimo
Vaišnavas, muzikantas, garsėjantis savo giliais ir nuostabiais kirtanais, entuziastingai pasiruošęs giedoti Šventą Vardą dieną ir naktį.

Kokia buvo Festivalio programa 2019

Kaip pasikviesti Krišną pas save į namus?

Dėmesio

Registruotis į Vasaros festivalį