Vasaros festivalis 2019-07-15T18:35:29+00:00

Vasaros Vaišnavų Festivalis 2019

Festivalio pradžia

Rugpjūčio 4

(sekmadienis)
16:00 val
Festivalio pabaiga

Rugpjūčio 11

(sekmadienis)
13:00 val
FESTIVALIO SVEČIAI
PROGRAMA
REGISTRACIJA

Brangūs vaišnavai!

 

Atkreipkite dėmesį – pasikeitė Festivalio data – nuo rugpjūčio 4 iki 11 d. ir vieta – Festivalis vyks prie Bebrusų ež., Molėtų r. Kirneilės k., poilsiavietės Rūta ir SPA viešbučio Belvilis teritorijose.

Pasikeitimų priežastis – Dubingių kompleksas buvo parduotas, o naujas savininkas nepripažino pasirašytos sutarties ir iškėlė naujas sąlygas. Deja, jos buvo neadekvačios rinkos kainai ir mūsų finansinėms galimybėms, todėl po ilgų nerezultatyvių derybų buvo nuspręsta Festivalį perkelti į kitą vietą.

Suprantame, kad tuo sukeliame daug nepatogumų tiems, kurie jau buvo viską susiplanavę ir labai visų dėl to atsiprašome.

Nauja vieta yra taip pat labai gražioje vietoje – pušyne ir prie nuostabaus ežero. Gera žinia yra tai, kad apgyvendinimo kainos dėl paprastesnių gyvenimo sąlygų taip pat bus žymiai draugiškesnės, o tiems, kas norės daugiau komforto – galėsime pasiūlyti apsigyventi SPA viešbutyje ir kotedžuose Belvilis 4-5*. Ši vieta ir aplinka festivalio organizatoriams pasirodė netgi labiau bhaktiškesnė nei buvusi prieš tai, todėl tikimės, kad mes visi turėsime nuostabių transcendentinių patirčių:)

Iš naujo į Festivalį registruotis NEREIKIA. Mūsų puslapyje http://festivals.lt/vasaros-festivalis/registracija/#salygos susipažinkite su naujomis apgyvendinimo sąlygomis ir išsirinkę Jums patogesnį apgyvendinimo tipą bei sąlygas parašykite mums laišką į vaishnava.summerfestival@gmail.com , išreikšdami savo pasirinkimą. Susidariusį kainos skirtumą tarp sumokėto avanso ir naujos apgyvendinimo kainos bus galima sumokėti (ar susigrąžinti) atvykus į Festivalį. Tiems, kurie negalės ar nenorės dalyvauti Festivalyje naujoje vietoje ir sąlygomis, grąžinsime jūsų pervestą paramą.

Dar kartą visų atsiprašome ir tikimės jūsų supratingumo.

Tarnystėje jums,
Festivalio organizatorių vardu,
Nritya Gopal das

Įspūdžiai iš 2017 metų Festivalio

Padaryk šventę savo sielai – prisijunk prie nuostabaus ir nuotaikingo festivalio!

Baltijos Vaišnavų vasaros festivalis ir Kirtan Mela 2019 kviečia visus iš arti pažinti Vaišnavų kultūrą – seniausią vedų tradiciją.

A.C. Bhaktivedhanta Svamio tiesioginių mokinių paskaitos, paskaitos pirmą kartą atvykusiems, vegetariškas maistas, užburiantys kirtanai (muzikinė meditacija), šviesūs žmonės, egzotiniai rūbai, gamta, rytinė meditacija (nuo 4:30 ryto!) ir daug kitų dvasinių pramogų!

Kviečiame dalyvauti tiek rimtus bhaktijogus, tiek smalsius ir norinčius pažinti šią nuostabią kultūrą!

Daugiau įspūdžių iš praeitų festivalių

Svečiai

PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, dvasinis mokytojas, sanjasis, knygų apie Šventosios dhamos parikramas autorius, Vasaros ir Žiemos Festivalių, Padajatros dvasinis lyderis.
 
Laukiama patvirtinimo
Šrilos Prabhupados mokinys, sanjasis, dvasinis mokytojas, rūpinimosi atsidavusiais įkvėpėjas, Bhakti Sangama festivalio Uktžrainoje įkūrėjas ir dvasinis lyderis. Transcendentinių, nuostabių ir gilių kirtanų atlikėjas.
 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, sanjasis, dvasinis mokytojas, nuostabus lektorius, daugelio vaikų programų autorius. Dabar gyvena ir pamokslauja Lietuvoje.
 
PATVIRTINTA
Sanjasis, Švento Vardo vienuolyno Lietuvoje įkūrėjas ir dvasinis lyderis, harinamų Europoje organizatorius, žymus savo mistiniu pamokslavimu.
 
PATVIRTINTA
Vienas pirmųjų Šrilos Prabhupados mokinių, kartu su savo žmona Jamuna devi Prabhupados nurodymu 1968 išvyko į Londoną ir įkūrė ten pirmąją šventyklą. Kartu su Džordžu Harisonu iš Beatles aktyviai dalyvavo įrašant Hare Krišna albumą, kuris tapo labai populiarus. Prižiūrėjo Krišna Balaramos Vrindavane šventyklos statybos darbus, buvo Food for Piece Indijoje organizatorius,  vėliau aktyviai pamokslavo Rytų Europoje. Rašytojas ir filmų kūrėjas, The Vedic Care Charity įkūrėjas, dabar dirba su Krishna youth projektais.
Patvirtinta
 Šrilos Prabhupados mokinys, ISKCON GBC ministras žemdirbystės ir karvių globos reikalais.
PATVIRTINTA
Vaišnavas turintis daugiametės dvasinės praktikos patirtį, muzikantas ir nuostabus kirtanija. Lektorius ir mentorius.
PATVIRTINTA
Vienuolė, turinti jau daugiau nei tris dešimmečius dvasinės praktikos patirties, rašytoja, pamokslautoja ir Vaišnavų kultūros propaguotoja. Bhakti Sangam festivalių įkvėpėja, Švento Vardo retritų organizatorė. Dvasinės Kultūros Instituto Majapūre (Indija) įkūrėja.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, Psichologija 3000 programos įkūrėjas, žymus lektorius, daugelio knygų autorius ir psichologas.
PATVIRTINTA
Muzikantas, ekstatinių kirtanų atlikėjas.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, muzikantas, garsėjantis savo giliais ir nuostabiais kirtanais, entuziastingai pasiruošęs giedoti Šventą Vardą dieną ir naktį.
PATVIRTINTA
Vienuolė, turinti jau daugiau nei tris dešimmečius dvasinės praktikos patirties, rašytoja, pamokslautoja ir Vaišnavų kultūros propaguotoja. Bhakti Sangam festivalių įkvėpėja, Švento Vardo retritų organizatorė. Dvasinės Kultūros Instituto Majapūre (Indija) įkūrėja.

Praeitų metų Festivalio programa 2018

Dėmesio

Registruotis į Vasaros festivalį