Vasaros festivalis 2019-02-23T09:49:05+00:00

Vasaros Vaišnavų Festivalis 2019

Festivalio pradžia

Rugpjūčio 6

(antradienis)
16:00 val
Festivalio pabaiga

Rugpjūčio 12

(pirmadienis)
13:00 val
FESTIVALIO SVEČIAI
PROGRAMA
REGISTRACIJA

Įspūdžiai iš 2017 metų Festivalio

Padaryk šventę savo sielai – prisijunk prie nuostabaus ir nuotaikingo festivalio!

Baltijos Vaišnavų vasaros festivalis ir Kirtan Mela 2019 kviečia visus iš arti pažinti Vaišnavų kultūrą – seniausią vedų tradiciją.

A.C. Bhaktivedhanta Svamio tiesioginių mokinių paskaitos, paskaitos pirmą kartą atvykusiems, vegetariškas maistas, užburiantys kirtanai (muzikinė meditacija), šviesūs žmonės, egzotiniai rūbai, gamta, rytinė meditacija (nuo 4:30 ryto!) ir daug kitų dvasinių pramogų!

Kviečiame dalyvauti tiek rimtus bhaktijogus, tiek smalsius ir norinčius pažinti šią nuostabią kultūrą!

Daugiau įspūdžių iš praeitų festivalių

Svečiai

Laukiama patvirtinimo
Šrilos Prabhupados mokinys, dvasinis mokytojas, sanjasis, nuostabių mediatatyvinių kirtanų atlikėjas, ir Govinda restoranų įkūrėjas.
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, dvasinis mokytojas, sanjasis, knygų apie Šventosios dhamos parikramas autorius, Vasaros ir Žiemos Festivalių, Padajatros dvasinis lyderis.
 
Laukiama patvirtinimo
Šrilos Prabhupados mokinys, sanjasis, dvasinis mokytojas, rūpinimosi atsidavusiais įkvėpėjas, Bhakti Sangama festivalio Uktžrainoje įkūrėjas ir dvasinis lyderis. Transcendentinių, nuostabių ir gilių kirtanų atlikėjas.
 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, sanjasis, dvasinis mokytojas, nuostabus lektorius, daugelio vaikų programų autorius. Dabar gyvena ir pamokslauja Lietuvoje.
 
PATVIRTINTA
Sanjasis, Švento Vardo vienuolyno Lietuvoje įkūrėjas ir dvasinis lyderis, harinamų Europoje organizatorius, žymus savo mistiniu pamokslavimu.
 
PATVIRTINTA
Vienas pirmųjų Šrilos Prabhupados mokinių, kartu su savo žmona Jamuna devi Prabhupados nurodymu 1968 išvyko į Londoną ir įkūrė ten pirmąją šventyklą. Kartu su Džordžu Harisonu iš Beatles aktyviai dalyvavo įrašant Hare Krišna albumą, kuris tapo labai populiarus. Prižiūrėjo Krišna Balaramos Vrindavane šventyklos statybos darbus, buvo Food for Piece Indijoje organizatorius,  vėliau aktyviai pamokslavo Rytų Europoje. Rašytojas ir filmų kūrėjas, The Vedic Care Charity įkūrėjas, dabar dirba su Krishna youth projektais.
Laukiama patvirtinimo
 Šrilos Prabhupados mokinys, dvasinis mokytojas, lyderis, seminarų ir retreatų šeimos santykių, Švento Vardo, nuolankumo, ir atleidimo temomis vedėjas, žymus muzikantas ir įvairių bhakti praktikos organizacijų įkvėpėjas. 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, muzikantas, kompozitorius, Grammy Akademijos prizo laimėtojas, ekstatinių kirtanų atlikėjas.
PATVIRTINTA
Vaišnavas turintis daugiametės dvasinės praktikos patirtį, muzikantas ir nuostabus kirtanija. Lektorius ir mentorius.
PATVIRTINTA
Vienuolė, turinti jau daugiau nei tris dešimmečius dvasinės praktikos patirties, rašytoja, pamokslautoja ir Vaišnavų kultūros propaguotoja. Bhakti Sangam festivalių įkvėpėja, Švento Vardo retritų organizatorė. Dvasinės Kultūros Instituto Majapūre (Indija) įkūrėja.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, Psichologija 3000 programos įkūrėjas, žymus lektorius, daugelio knygų autorius ir psichologas.
PATVIRTINTA
Muzikantas, ekstatinių kirtanų atlikėjas.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, muzikantas, garsėjantis savo giliais ir nuostabiais kirtanais, entuziastingai pasiruošęs giedoti Šventą Vardą dieną ir naktį.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, iš garsios muzikantų šeimos, profesionalus muzikantas, filosofas ir Indijos muzikos meno žinovas. Nuoširdus ir puikus kirtanija.

Praeitų metų Festivalio programa 2018

Dėmesio

Registruotis į Vasaros festivalį