Vasaros festivalis 2018-10-21T15:35:09+00:00

Vasaros Vaišnavų Festivalis 2019

Festivalio pradžia:

Rugpjūčio 6

(antradienis)
16:00 val
Festivalio pabaiga:

Rugpjūčio 12

(pirmadienis)
13:00 val
FESTIVALIO SVEČIAI
PROGRAMA
REGISTRACIJA

Įspūdžiai iš 2017 metų Festivalio

Padaryk šventę savo sielai – prisijunk prie nuostabaus ir nuotaikingo festivalio!

Baltijos Vaišnavų vasaros festivalis ir Kirtan Mela 2019 kviečia visus iš arti pažinti Vaišnavų kultūrą – seniausią vedų tradiciją.

A.C. Bhaktivedhanta Svamio tiesioginių mokinių paskaitos, paskaitos pirmą kartą atvykusiems, vegetariškas maistas, užburiantys kirtanai (muzikinė meditacija), šviesūs žmonės, egzotiniai rūbai, gamta, rytinė meditacija (nuo 4:30 ryto!) ir daug kitų dvasinių pramogų!

Kviečiame dalyvauti tiek rimtus bhaktijogus, tiek smalsius ir norinčius pažinti šią nuostabią kultūrą!

Daugiau įspūdžių iš praeitų festivalių

Svečiai

PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, dvasinis mokytojas, sanjasis, nuostabių mediatatyvinių kirtanų atlikėjas, ir Govinda restoranų įkūrėjas.
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, dvasinis mokytojas, sanjasis, knygų apie Šventosios dhamos parikramas autorius, Vasaros ir Žiemos Festivalių, Padajatros dvasinis lyderis.
 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, sanjasis, pamokslautojas, ilgametis Soho (Londonas) šventyklos prezidentas.
 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, dvasinis mokytojas, sanjasis, nuostabus kirtanija, filmų „Motina Ganga“ ir „Prarastas miestas“ autorius.
 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, sanjasis, lektorius, daugelio vaikų programų autorius. Dabar gyvena ir pamokslauja Lietuvoje.
 
PATVIRTINTA
Sanjasis, Švento Vardo vienuolyno Lietuvoje įkūrėjas ir dvasinis lyderis, harinamų Europoje organizatorius, žymus savo mistiniu pamokslavimu.
 
PATVIRTINTA
Šrilos Prabhupados mokinys, profesionalus aktorius, garsėja savo harinamomis, kirtanais ir nuostabiais pasirodymais ir teatralizuotais vaidinimais iš šventraščių istorijų.
PATVIRTINTA
Vaišnavas turintis daugiametės dvasinės praktikos patirtį, muzikantas ir nuostabus kirtanija. Lektorius ir mentorius.
PATVIRTINTA
Vienuolė, turinti jau daugiau nei tris dešimmečius dvasinės praktikos patirties, rašytoja, pamokslautoja ir Vaišnavų kultūros propaguotoja. Bhakti Sangam festivalių įkvėpėja, Švento Vardo retritų organizatorė. Dvasinės Kultūros Instituto Majapūre (Indija) įkūrėja.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, Psichologija 3000 programos įkūrėjas, žymus lektorius, daugelio knygų autorius ir psichologas.
PATVIRTINTA
Muzikantas, ekstatinių kirtanų atlikėjas.
PATVIRTINTA
Muzikantas, ekstatinių kirtanų atlikėjas.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, muzikantas, garsėjantis savo giliais ir nuostabiais kirtanais, entuziastingai pasiruošęs giedoti Šventą Vardą dieną ir naktį.
PATVIRTINTA
Vaišnavas, iš garsios muzikantų šeimos, profesionalus muzikantas, filosofas ir Indijos muzikos meno žinovas. Nuoširdus ir puikus kirtanija.

Praeitų metų Festivalio programa 2018

Dėmesio

Registruotis į Vasaros festivalį