Parama 2019-02-10T20:06:36+00:00

Parama

Prisidėkite prie vieno svarbiausių pamokslavimo festivalių Lietuvoje! Padajatra yra ne pelno siekiantis renginys ir visos surinktos lėšos yra skiriamos tik tai tam, kad padengti susijusias su organizavimu išlaidas. Padajatroje kasmet keliauja apie 50 atsidavusių, jų bilietai padengia tik nakvynės ir prasado išlaidas. Kviečiame prisidėti prie festivalio paaukojimais likusioms festivalio išlaidoms! Surinktos lėšos padės mums geriau pasitarnauti Dievybėms, dvasiniams mokytojams ir visiems vaišnavams.

Taip pat galite prisidėti, apmokėdami kito atsidavusiojo dalyvavimą Padajatroje. Kuo daugiau atsidavusių galės dalyvauti festivalyje, tuo daugiau galėsime nuveikti kartu!

PAREMTI
RĖMĖJAI

Planuojamų išlaidų sąrašas, kurioms padengti renkame aukas

Paremti
Autobuso nuoma 1500.00 €
Vežimo ir Dievybių transportavimas  500.00 €
Dievybių bhoga  150.00 €
Gėlės  300.00 €
Svečių atvykimo bilietai  300.00 €
Svečių nakvynė 700.00 €
Svečių prasadas  300.00 €
Saldumynai dalinimui  600.00 €
Skrajutės ir plakatai  80.00 €
Kitos išlaidos  300.00 €

Paremk kito atsidavusiojo dalyvavimą!

Kiekvienais metais atsiranda atsidavusiųjų, kurie norėtų dalyvauti Padajatroje, tačiau neturi finansinės galimybės, taip pat visada yra tokiųatsidavusiųjų, kurie patys negali dalyvauti, tačiau turi galimybę apmokėti kito dalyvavimą Padajatroje. Apmokėdami kito bhakto dalyvavimą Padajatroje, jūs ir patys sudalyvausite šioje pamokslavimo programoje.
Bet kokia Jūsų auka yra reikšminga. Galima apmokėti pilną dalyvavimo kainą, galima dalį sumos. Tokiu būdu surinktos aukos suteiks galimybę didesniam skaičiui atsidavusiųjų dalyvauti Padajatroje, nes daliai atsidavusiųjų bus galima važiuoti nemokamai arba už mažesnę kainą.
Paremti

Kaip atlikti mokėjimą

Paramą Padajatrai galite atlikti pervesdami lėšas tiesiogiai į Padajatros sąskaitą arba perduodami grynais Ananda Gaurangi dd

Gavėjo pavadinimas: VŠĮ KRIŠNOS FESTIVALIAI
Gavėjo sąskaita: LT80 7300 0101 5208 2685
Gavėjo bankas: „Swedbank“, AB

Festivalio rėmėjai

Visų aukotojų ir paaukotų sumų sąrašą skelbsime internetinėje svetainėje ir pačios Padajatros metu. Jei padengus Padajatros išlaidas liks lėšų, jos bus panaudotos kitų metų Padajatros išlaidoms padengti.

FIZINIAI ASMENYS
JURIDINIAI ASMENYS