Registration 2018-07-20T17:35:07+00:00

Registration to Padayatra

2018 07 05

GYVENIMO SĄLYGOS
REGISTRUOTIS

Gyvenimo sąlygos

Seminarų ir poilsio centras „Dubingiai“

Vasaros festivalis vyks, ypač gražioje vietoje – seminarų ir poilsio centre „Dubingiai“

Baltijos Vaišnavų vasaros festivalis ir Kirtan Mela 2017 kviečia visus iš arti pažinti Vaišnavų kultūrą – seniausią vedų tradiciją. A.C. Bhaktivedhanta Svamio tiesioginių mokinių paskaitos, paskaitos pirmą kartą atvykusiems, vegetariškas maistas, užburiantys kirtanai (muzikinė meditacija), šviesūs žmonės, egzotiniai rūbai, gamta, rytinė meditacija (nuo 4:30 ryto!) ir daug kitų dvasinių pramogų!

Registruotis 

Poilsio namai „Giraitė“

Poilsio namai „Giraitė“ yra visai šalia Festivalio vietos ir seminarų ir poilsio centro „Dubingiai“. „Giraitės“ teritorija ribojasi su „Dubingių“, todėl apsistoję čia būsite praktiškai toje pačioje Festivalio erdvėje.

Kambariai dviviečiai, triviečiai arba keturviečiai (dviejų kambarių su virtuvėle) – švarūs ir komfortiški, su balta patalyne, kiekviename yra įrengtas dušas ir WC. Beveik visų kambarių langai išeina tiesiai į pušyną.

Registruotis 

Kaina ir Registracija

Brangūs vaišnavai, kviečiame jus registruotis iš anksto. Taip sutaupysite savo pinigėlius, o organizatoriams padėsite geriau suplanuoti biudžetą.
Visiems, užsiregistravusiems iki balandžio 30 d., galios žemiau pateiktos kainos. Vėliau jos bus didesnės 20 – 40 eur.
Primename, kad vietų skaičių dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose ribotas, todėl juos rezervuojame tik visam festivalio laikui.